L.p. Nazwisko i imię DZIEŃ GODZINA BUDYNEK SALA
1 Adamiak Andrzej wtorek 10.45-11.30 E pokój nauczycielski
2 Andrzejak Agnieszka poniedziałek 10.45-12.00 A pokój nauczycielski
3 Bajzert Magdalena piątek 11.40-12.25 B 005
4 Baszkowska Arleta środa 12.40-13.25 E pokój nauczycielski
6 Bińkowski Piotr czwartek 10.45-11.30 A pokój nauczycielski
7 Biskup Dorota czwartek 10.45-11.30 A zaplecze/biblioteka
8 Błaszczyk Marzena wtorek 11.40-12.25 A pokój nauczycielski
9 Borkowski Rafał poniedziałek 11.40-12.25 A pokój nauczycielski
10 Buchali Agata poniedziałek 12.25-13.30 E pokój nauczycielski
11 Chojnacka Beata środa/czwartek 9.20-9.45 A pokój nauczycielski
12 Cytrowska Elżbieta wtorek 11.40-12.25 E pokój nauczycielski
13 Derdzińska Renata czwartek 12.40-13.25 A pokój nauczycielski
15 Dzikowska Anna czwartek 8.55-9.40 D pokój nauczycielski
17 Gomoliszewski Jerzy wtorek 9.50-10.35 B 201
18 Gomółka Adam czwartek 15.00-16.00 A sala gimnastyczna
19 Gomułka-Kałużna Joanna czwartek 14.30-15.30 A 01
20 Gonczarewicz Magdalena wtorek 9.50-10.35 B 108
22 Górska Teresa środa 9.50-10.35 A sala gimnastyczna
23 Grzelak Emil środa 12.00-12.40 C 013
24 Grzelak Grzegorz czwartek 12.00-12.40 C 012
25 Grześkowiak Sylwia poniedziałek 10.45-11.30 B 05
26 Guziak Małgorzata wtorek 8.00-8.45 B pokój nauczycielski
27 Herman-Szulc Anita poniedziałek 13.25-14.10 E pokój nauczycielski
28 Idzior Jolanta wtorek 8.00-8.45 A pokój nauczycielski
29 Ignasiak Ewelina piątek  14.00-15.00 A biblioteka
30 Jakomulska Anna poniedziałek 14.00-15.00 A biblioteka
31 Jarek Marzena wtorek 11.40-12.25 B pokój nauczycielski
32 Jasiak Jarosław środa 10.45-11.30 B pokój nauczycielski
33 Jasiak Witold czwartek 10.45-11.30 B pokój nauczycielski
34 Jaśkiewicz Stanisław wtorek 11.40-12.25 C pokój nauczycielski
35 Jesiołowska Renata poniedziałek 13.00-13.45 B świetlica
36 Jeż Agata wtorek 11.40-12.25 E pokój nauczycielski
37 Jeżak-Komorska Agata wtorek 10.45-11.30 B świetlica
38 Jędraszczyk Renata poniedziałek 9.50-10.35 B 010
39 Kadrzyńska-Siwek Mariola poniedziałek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
40 Kaniecki Marcin czwartek 11.45-12.30 E pokój nauczycielski
41 Kasprzak Marcin poniedziałek 11.40-12.25 E zaplecze 
42 Kliszewicz Magdalena wtorek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
42 Klecha - Felisiak Iwona czwartek 13.35-14.20 B pokój nauczycielski
43 Kominiarczyk Mariusz wtorek 14.25-15.10 B 03
44 Konieczny Krzysztof czwartek 9.50-10.35 A pokój nauczycielski
45 Kończak-Wodzińska Julia wtorek 10.45-11.30 A pokój nauczycielski
46 Kowalski Piotr czwartek 14.25-15.10 B 206
48 Krauze Jan środa 8.00-8.45 A 23
50 Kruszyna Elżbieta piątek 11.40-12.25 A pokój nauczycielski
52 Kujawiak Urszula czwartek 9.50-10.35 A pokój nauczycielski
55 Kwaśniak Małgorzata wtorek 10.45-11.30 A pokój nauczycielski
56 Leman-Sochacka Julita czwartek 8.45-9.30 A biblioteka
57 Lipiński Sławomir wtorek 14.20-15.10 A sala gimnastyczna
58 Lis Małgorzata poniedziałek 13.35-14.20 B pokój nauczycielski
59 Łajdecka Karolina piątek 11.40-12.25 A 007a
60 Ławrynian Jarosław piątek 10.45-11.30 B 010
61 Ławrynian Magdalena piątek 10.45-11.30 B pokój nauczycielski
62 Łączna Ewa poniedziałek 11.40-12.25 A zaplecze
63 Łupina Agnieszka piątek 14.25-15.10 D sala gimnastyczna
64 Maćków Marzena czwartek 10.40-11.30 A 007a
65 Madajska Elżbieta poniedziałek 11.35-12.35 E pokój nauczycielski
66 Marucha Emilia poniedziałek 12.40-13.25 D pokój nauczycielski
67 Matecka Monika piątek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
69 Mielcarska Marta środa 12.40-13.25 B 204
70 Mielczarek Iwona czwartek 12.40-13.25 E pokój nauczycielski
71 Milczarek Aleksandra wtorek 14.00-15.00 A 01
72 Modrzejewski Janusz czwartek 12.40-13.25 A sala gimnastyczna
73 Mokrowiecka Urszula poniedziałek 12.40-13.25 A sala gimnastyczna
74 Moszczyńska Beata czwartek 11.00-11.45 B świetlica
75 Motała Krystian czwartek 14.20-15.10 B 003
76 Naglewska Wioletta piątek 11.40-12.25 E pokój nauczycielski
77 Niżałowska Magdalena poniedziałek 10.25-11.30 A sala gimnastyczna
80 Olejarczuk Ryszard poniedziałek 15.10 A 005
81 Panfil Edyta czwartek 12.40-13.25 A biblioteka
84 Piąstka Teresa piątek 9.40-10.35 A pokój nauczycielski
85 Piątkowska Marta środa 12.25-13.25 B 005
86 Pietrzak Małgorzata wtorek 11.40-12.25 E pokój nauczycielski
87 Piętka Paweł piątek 9.50-10.35 B 010
88 Prusinowski Romuald piątek 10.35-11.30 C pokój nauczycielski
89 Przybylska Milena wtorek 13.25-14.20 D pokój nauczycielski
90 Ptaszyńska Maria wtorek 10.45-11.30 A pokój nauczycielski
91 Rabczewska Lidia poniedziałek 11.40-12.25 B 005
92 Raźna Magdalena środa 12.40-13.25 B 005
93 Ressel Barbara czwartek 09:50-10:35 A pokój nauczycielski
94 Robak-Pabiańska Małgorzata piątek 10.45-11.30 E pokój nauczycielski
95 Rosiak Iwona piątek 12.40-13.25 A pokój nauczycielski
96 Rosiak Katarzyna wtorek 9.50-10.35 A 08
98 Rossa Jolanta poniedziałek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
99 Roszkowska Jolanta czwartek 9.50-10.35 A sala gimnastyczna
100 Russek-Marczak Aldona poniedziałek 12.40-13.25 A pokój nauczycielski
101 Rybiński Szymon poniedziałek 10.40-11.30 B 08a
103 Sęk Marek czwartek 13.40-14.40 C pokój nauczycielski
104 Skrzydlewska Małgorzata czwartek 10.45-11.30 B pokój nauczycielski
105 Sobczak Klaudia środa 12:40-13:25 A pokój nauczycielski
106 Sobolewska Anna poniedziałek 11.40-12.25 B świetlica
107 Stasiak Monika piątek 12.40-13.25 B pokój nauczycielski
108 Staszak Edyta środa 12.30-13.25 A sala gimnastyczna
109 Stefanowska Anna czwartek 12.40-13.25 B 010
110 Stefanowska Monika wtorek 12.40-13.25 B 005
111 Stodzierz Marzanna wtorek 9.50-10.35 B pokój nauczycielski
112 Suleja Joanna wtorek 8.55-9.45 A pokój nauczycielski
113 Surdyga Adela środa 9.45-10.45 B 204A
114 Sylwestrzak Katarzyna poniedziałek 09:50-10:35 A pokój nauczycielski
115 Szczap Tomasz piątek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
116 Szewczyk Rafał czwartek 17.30-18.15 A sala gimnastyczna
117 Szymańska Małgorzata czwartek 8.00-8.45 B pokój nauczycielski
118 Szymański Łukasz wtorek 9.50-10.35 C 08
119 Szymański Michał poniedziałek 10.35-11.30 A sala gimnastyczna
120 Szymański Wojciech środa 13.30-14.30 A sala gimnastyczna
121 Szymański Zbigniew poniedziałek 8.55-9.40 C pokój nauczycielski
122 Śmietana Leszek środa 10.50-11.35 B pokój nauczycielski
123 Świerk Estera poniedziałek 13.35-14.20 A pokój nauczycielski
124 Tomaszak Marlena poniedziałek 14.00-14.35 A pokój nauczycielski
125 Tomaszewska Joanna poniedziałek  14.30-15.30  B  świetlica
127 Walisiak Milena piątek 12.25-13.20 A pokój nauczycielski
128 Wesołek Marek wtorek 9.45-10.45 C 04
129 Wieczorek Ilona wtorek 13.00-14.00 C pracownia gastronomiczna
131 Witkowska Barbara wtorek 9.50-10.35 B 101 ZAPLECZE/pokój 
132 Witkowski Przemysław piątek 9.50-10.35 A sala gimnastyczna
134 Woźniak Janusz środa 10.40-11.25 A sala gimnastyczna
135 Zielińska Agnieszka Środa 11.40-12.25 B pokój nauczycielski
136 Ziemniak Dariusz piątek 8.45-9.30 B pokój nauczycielski
137 Ziółkowska Małgorzata czwartek 9.50-10.35 A pokój nauczycielski